Notiks Latvijas Zaļās enerģijas 2. forums

17. maijs, 2010

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Vides un Zemkopības ministrijām 2010. gada 19. maijā plkst. 10 (reģistrācija no plkst. 9.30) Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā Rīgā, Kaļķu ielā 1, rīko Latvijas Zaļās enerģijas 2. forumu, kura laikā iecerēts turpināt diskusiju par to, kā paplašināt zaļās enerģijas izmantošanu Latvijas tautsaimniecībā.

17.05.2010.

Forumu atklās ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL), kurš forumadalībniekiem prezentēs Atjaunojamo energoresursu likumprojektaveidošanas galvenos pamatprincipus.

Forumā ar uzrunu par zaļās enerģijas perspektīvām un lomu Latvijastautsaimniecības izaugsmē turpmākajos gados uzstāsies LatvijasTirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētāja ŽanetaJaunzeme-Grende.

Foruma dalībniekus ar pētījumu «Latvijas enerģētikas politika: ceļāuz ilgtspējīgu un caurspīdīgu enerģētikas sektoru?» iepazīstināsLatvijas enerģētikas eksperts Juris Ozoliņš.

Liela vērība Latvijas Zaļās enerģijas 2. forumā tiks pievērstadiskusijai foruma dalībnieku un ekspertu starpā. Diskusijas vadītājsbūs Edijs Bošs.

Papildu informācija par forumu: Klāvs Olšteins.

Informācija par reģistrāciju un posteriem: Alise Bērziņa, tālr. 26039274, e-pasts: .

17. maijs, 2010 plkst. 9:59