Notiks jaunās studiju programmas «Biznesa informātika» informatīvā sanāksme

14. jūlijs, 2010

Trešdien, 21. jūlijā, ikviens interesents tiek aicināts piedalīties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) jaunās maģistra studiju programmas «Biznesa informātika» informatīvajā sanāksmē, kur plānota interesentu tikšanās ar programmas mācībspēkiem.

14.07.2010.

Informatīvā sanāksme notiks 21. jūlijā plkst. 12.30  RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes dekanāta telpās, Rīgā,  Meža ielā  1/4, 2. stāvā.

Jaunās maģistra studiju programmas «Biznesa informātika» mācībspēki sniegs papildinformāciju par studiju programmu un atbildēs uz klātesošo jautājumiem.

Vairāk informācijas par programmu.

Dokumentus studijām programmā «Biznesa informātika» var iesniegt līdz 16. augustam. Dalībai programmas intensīvajos sagatavošanas kursos var pieteikties līdz 22. jūlijam.

Jau ziņots, ka, sākot no 2010./2011. akadēmiskā gada, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte piedāvā jaunu maģistra akadēmisko studiju programmu «Biznesa informātika».

Tā ir jauna, moderna maksas studiju programma angļu valodā. Studiju maksa gadā: 1100 LVL. Kā atzīst programmas direktore profesore Mārīte Kirikova, programmai ir izveidots moderns saturs un akcentēti tādi priekšmeti, kuros Latvijā ir teju «zināšanu vakuums». Studiju programmas mērķis ir sagatavot sistēmiski un inženierzinātniski domāt un darboties varošus speciālistus, kas spēj izmantot, piemeklēt, izstrādāt un ieviest informācijas un komunikācijas tehnoloģijā sakņotus biznesa attīstību veicinošus risinājumus, projektēt organizāciju iekšējās un starporganizāciju informācijas sistēmas un piedalīties atbilstošos starpdisciplināros un starptautiskos projektos. Studiju programma tiek realizēta sadarbībā ar Bufalo universitāti (ASV) un International Business Machines Corporation (IBM).

Plānots, ka tiem reflektantiem, kuriem trūks priekšzināšanu tādās specifiskās studiju jomās kā datubāzes, datortīkli, augstākā matemātika, pirms studiju sākšanas tiks organizēti intensīvie sagatavošanas kursi.

Meet Business Informatics faculty members on July 21, 2010; Meža street 1/4 «Dekanāts», 12:30!

14. jūlijs, 2010 plkst. 17:33