Notiks «Thomson Reuters» prezentācija-seminārs par datubāzi ISI Web of Science

22. novembris, 2010

Otrdien, 30. novembrī, plkst. 13 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galvenajā ēkā, Kaļķu 1, 201. telpā, RTU zinātnieki un doktoranti aicināti uz «Thomson Reuters» pārstāvja Marcin Kapczynski prezentāciju-semināru, kurā lektors sniegs detalizētu informāciju par ISI Web of Science iespējām, demonstrēs informācijas meklēšanas procesu un atbildēs uz jautājumiem. Klausītāji aicināti ņemt līdzi portatīvos datorus, kas ļaus aktīvi sekot līdzi prezentācijai.

22.11.2010.

Prezentācijas notiks angļu valodā.  Prezentāciju apmeklējumu lūdz reģistrēt līdz 29. novembrim pa tālruni 67089850 vai sūtot e-pastu Dainai Ostrovskai ().

Jau ziņots, ka RTU Zinātņu prorektora dienests un Zinātniskā bibliotēka vienojušies ar mediju kompāniju «Thomson Reuters» par to, ka RTU tiek dota pieeja datubāzei ISI Web of Science laikā no 22. novembra līdz 24. decembrim. Vienošanās panākta ar nolūku sniegt RTU zinātniekiem iespēju noskaidrot publikāciju skaitu un citējamības indeksu (SCI), kurš uzrādīts starptautiskajā datubāzē ISI Web of Science.

Zinātņu prorektora dienests atgādina, ka decembrī tiks apkopoti dati par RTU zinātnieku publikācijām. Viens no universitātes darba vērtēšanas rādītājiem saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta noteikumiem ir zinātnieku publikāciju skaits un citējamības indekss (SCI) , kurš uzrādīts starptautiskajā datubāzē ISI Web of Science («Thomson Reuters») vai SCOPUSElsevier»).

Pieeja ISI Web of Science datubāzei  organizēta ar mērķi sniegt RTU zinātniekiem un studentiem:

• iespēju iepazīties ar plašo informāciju, kas apkopta «ISI Web of Science» datubāzē;
  • iegūt informāciju par savā pētniecības jomā publicēto  žurnālu un rīkoto konferenču ietekmes faktoru (IF) ;
  • izsekot savām publikācijām un savam citējamības indeksam (SCI), kā arī izmantot tos savās atskaitēs, projektu iesniegumos un CV.

RTU Informācijas centrs

22. novembris, 2010 plkst. 12:31