Notiks ETF vadošā pētnieka Elana Graba atklātā lekcija «Mašīnmācīšanās telekomunikāciju tīklos»

9. novembris, 2023
Foto: Kristers Grobiņš

Trešdien, 15. novembrī, plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Elektronikas un telekomunikāciju fakultātē (ETF), Āzenes ielā 12, 201. auditorijā notiks ETF Telekomunikāciju institūta vadošā pētnieka Elana Graba atklātā lekcija «Mašīnmācīšanās telekomunikāciju tīklos». Lekcijā būs iespēja piedalīties arī attālināti.

Lekcijā, kuru E. Grabs lasīs, kandidējot uz asociētā profesora amatu, tiks apskatīti mākslīgā intelekta lietojums telekomunikāciju tīklos un sistēmās. Galvenā uzmanība tiks veltīta tieši dažādām mākslīgā intelekta lietošanas sfērām – kādās sistēmās un kādas tieši problēmas var risināt, izmantojot mašīnmācīšanās paņēmienus. Šie temati iekļauj arī nākotnes perspektīvas, piemēram, privātajos 5G tīklos, izmantojot Open RAN intelektuālo kontrolieri.

Lekciju būs iespējams klausīties arī attālināti.

Saistītie tagi:

RTU Sabiedrisko attiecību departaments