Notiks Eiropas Komisijas 7. Ietvarprogrammas Atvēto durvju diena

8. novembris, 2011

Lai iepazīstinātuar Eiropas komisijas (EK) pētniecības un attīstības programmu, EK 7. Ietvarprogrammas (IP) Nacionālais kontaktpunkts aicina 21. novembrī plkst. 14.30–17.30 piedalīties 7. IP Atvērto durvju dienā Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Zinātnieki aicināti arī prezentēt izstrādātos projektus.

EK 7. IP Atvērto durvju diena tiek organizēta par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 93. gadadienai.

Atvērto durvju dienas programma 121.66 Kb

«Latvijas zinātnieki Eiropas līmeņa projektos strādā jau kopš 1999. gada. Par līdzdalību gandrīz 600 EK Ietvarprogrammu projektu izpildē Latvijas zinātnieki, kā konsorciju partneri ir saņēmuši gan nelielus, gan arī finansiāli ievērojamus grantus. Projektu kopapjoms, rēķinot, naudas izteiksmē, tuvojas 60 miljoniem eiro,» informē Latvijas NacionāloKontaktpunktu grupas koordinators Arnolds Ūbelis.

Publikācija par 7. IP piedāvātajām iespējām RTU žurnāla «Jaunais Inženieris» rudens numurā.

RTU Informācijas centrs

8. novembris, 2011 plkst. 10:08