Notiks Doktorantūras skolas seminārs «Zinātniskā novitāte un tās veidi»

21. janvāris, 2011

Otrdien, 25. janvārī, Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā, plkst. 17 norisināsies trešais RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Promocijas darba sagatavošana» seminārs «Zinātniskā novitāte un tās veidi». Paredzamais semināra ilgums – 1,5  stundas.

20.01.2011.

Semināra dalībnieki diskutēs par to, kas ir zinātniskā novitāte, kādi ir zinātnisko novitāšuveidi, kā promocijas darbā pareizi definēt zinātnisko novitāti un sniegt tās raksturojumu.

Par šiem jautājumiem gan no teorētiskā aspekta, gan no praktiskā aspekta stāstīs un pieredzē dalīsies RTU RīgasBiomateriālu inovāciju un attīstības centra direktore profesore Līga Bērziņa-Cimdiņa.

Seminārā aicināts piedalīties ikviens interesants. Tie dalībnieki, kas līdz šim nav apmeklējuši nevienu cikla «Promocijas darba sagatavošana» semināru, savu dalību aicināti pieteikt,sūtot e-pastu: .
Pārējiem semināra dalībniekiem iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Kopumā semināru ciklā«Promocijas darba sagatavošana» ir paredzēti 6 semināri, pirmie divi cikla semināri «Zināšanu vadība» un «Promocijas darba izstrādāšanas sistēma» norisinājās 14. decembrī un  11. janvārī. Semināru cikla turpmākie semināri – «Laika plānošana», «Hipotēzes izvirzīšana un aizstāvēšana, aizstāvēšanai izvirzāmās tēzes, pētījuma priekšmets un pētījuma objekts», «Autortiesības un zinātniskā ētika». Semināri norisināsies katru otro nedēļu, otrdienās.

RTU Informācijas centrs

21. janvāris, 2011 plkst. 8:51