Notiks diskusija par aprites ekonomiku

3. oktobris, 2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Studentu parlaments aicina pievienoties diskusijai «Aprites ekonomika», kas notiks 24. oktobrī plkst. 18.15 Zinātniskajā bibliotēkā, lai kopā ar šīs jomas ekspertiem uzzinātu vairāk par šo ekonomikas modeli – kādi ir tā izaicinājumi un attīstības iespējas un kāpēc ekonomikas izaugsmes lineārais modelis vairs neder mūsdienu globalizētās pasaules sabiedrības vajadzībām.

Diskusijā piedalīsies:

• Indra Muižniece, RTU Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta vadošā pētniece. Viņa 2. jūlijā aizstāvēja promocijas darbu «Biotehonomikas analīzes metodoloģija».
  • Jānis Zvirgzdiņš un Kaspars Plotka – RTU Inženierzinātņu ekonomikas fakultātes Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūta pārstāvji. Viņi ir pētījuši aprites ekonomiku, tās iespējas un riskus.
  • Reinis Lasmanis, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Zinātnes komercializācijas nodaļas vadītājs.
  • Artūrs Jansons, biedrības «Homo ecos» vadītājs. Viņš sniegs ieskatu sabiedrības grupu iniciatīvās, kas veicina mazāku resursu patēriņu un palielina patēriņa efektivitāti, kā arī dalīsies pieredzē par to, ko varam darīt katrs pats.

Diskusija ir RTU Studentu parlamenta lekciju un diskusiju cikla «Science Rocks» pasākums, kas norisinās studentu rīkotā «Zinātnes mēneša» laikā. Diskusija notiks RTU Zinātniskās bibliotēkas 2. stāva konferenču zālē, Paula Valdena ielā 5.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

3. oktobris, 2018 plkst. 10:47