Notiks biznesa ideju konkurss uzņēmējdarbības un ķīmijas studentu kopdarbiem

29. februāris, 2012

Banka Citadele sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) un Biznesa augstskolu Turība (BAT) rīko biznesa ideju konkursu, lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību ķīmijas nozarē. Piedaloties konkursā, RTU ķīmijas programmas un BAT uzņēmējdarbības studenti strādās pie kopprojektiem.

Lai pieteiktos biznesa ideju konkursam, diviem studentiem no RTU ķīmijas programmas vai diviem no BAT uzņēmējdarbības programmas jābūt interesei piedalīties un kopīgi attīstīt biznesa ideju. Pēc pieteikšanās studenti tiks sadalīti komandās, kurā ir pārstāvētas gan ķīmijas, gan uzņēmējdarbības specialitātes. Katra studentu komanda izstrādās biznesa ideju par jauna produkta radīšanu un ieviešanu tirgū. Idejas un biznesa plānus vērtēs žūrija, tās sastāvā ir gan uzņēmēji, gan augstskolu pārstāvji. Pēc žūrijas pirmās izvērtēšanas komandām tiks dots laiks, lai, ņemot vērā ieteikumus, uzlabotu pieteiktās idejas un sagatavotos konkursa noslēguma prezentācijām. Atsevišķi vērtēs bakalaura un maģistra studentu komandas.

Galveno balvu – 500 latus biznesa idejas attīstīšanai – katrai uzvarētāju komandai nodrošinās banka Citadele. Labākās komandas tiks vērtētas atsevišķi bakalaura un maģistra studentu konkurencē. 2. vietu ieguvējiem balvas no Tallink, taču 3. vietai no Fantasy park un Četriem baltiem krekliem. Visiem projekta dalībniekiem pārsteiguma balvas no Fazer.

Konkurss izsludināts 29. februārī. Pieteikšanās konkursam – līdz 14. martam. Dalībniekiem jāaizpilda īpaša pieteikuma forma un jāiesūta tā uz e-pasta adresi m. 16. martā norisināsies dalībnieku tikšanās, kuras laikā tiks izveidotas komandas no diviem RTU ķīmijas un diviem BAT uzņēmējdarbības programmu studentiem. Konkursa noslēgums notiks bankā Citadele 19. aprīlī, kur tiks aicināti piedalīties arī mediju pārstāvji.

Biznesa ideju nolikums Biznesa ideju nolikums

Papildu informācija: www.citadele.lv, www.turiba.lv, www.rtu.lv, www.batsp.lv, www.rtusp.lv, www.studentlife.lv, www.isic.lv.

Biznesa ideju konkursa organizatori ir banka Citadele, RTU Studentu parlaments un Materiālzinātes un lietišķās ķīmijas Studentu pašpārvalde un Biznesa augstskolas Turība Studējošo pašpārvalde.

29. februāris, 2012 plkst. 15:47