Notiks atvērto durvju diena Inovāciju un uzņēmējdarbības MBA programmā

15. jūnijs, 2011

Ceturtdien, 16. jūnijā, plkst. 18 Rīgas Tehniskajā universitātē, Kaļķu ielā 1, 317a. auditorijā Atvērto durvju dienu rīko Latvijas – Norvēģijas MBA programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība».

Programmā:

• Studiju programmas prezentācija (programmas direktors Modris Ozoliņš);
  • Tikšanās ar absolventiem un mācībspēkiem;
  • Iepazīšanās ar tiem inovatīvu izstrādājumu prototipiem, kuri ir tapuši MBA studiju procesā.
  • Iespēja piedalīties Vašingtonas universitātes profesora Džo Valasiča (Joe Valacich) vadītajā kursā «Vadīšanas informācijas sistēmas».

«Mēs lepojamies ar vairāk nekā 200 absolventiem, kuri strādā tādos uzņēmumos kā «Ernst&Young», AS «Latfood», SIA «Lattelecom», SIA «Latvijas Mobilais Telefons», Tele2, vadošajās Latvijas komercbankās, LR Konkurences padomē, kā arī ir izveidojuši savus uzņēmumus, piemēram, iecienīto dizaina viesnīcu «Annas Hotel» Vidzemē un izklaides aprīkojuma uzņēmumu «Trakais rotors» u. c. Aizvien vairāk mūsu studentu vidū ir mazo un vidējo uzņēmumu darbinieku vai vadītāju, kuri gūtās zināšanas izmanto praksē,» stāsta programmas «Inovācijas un uzņēmējdarbība» direktors Modris Ozoliņš.

Studiju process «Inovāciju un uzņēmējdarbības» MBA programmā ir piemērots strādājošu cilvēku darba grafikam un organizēts pēc moduļu principa. Mācībspēku vidū ir gan starptautiski atzīti eksperti, gan Latvijas menedžmenta teorētiķi un profesionāļi. Pateicoties dažādajām studējošo profesionālajām pieredzēm, studentu grupu darbs studiju projektu veidošanā veicina sadarbību, pieredzes apmaiņu un iedrošina jaunu biznesa ideju īstenošanai, kā arī palīdz veidot vērtīgus kontaktus.

RTU «Inovāciju un uzņēmējdarbības» MBA programma ir akreditēta, tāpēc studējošajiem ir nodrošināta iespēja saņemt studiju kredītus; studiju ilgums ir 2 gadi (4 semestri), studijas īsteno Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar Buskerudas Universitātes koledžu Norvēģijā.

RTU Informācijas centrs

15. jūnijs, 2011 plkst. 15:18