Notiks 52. RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences plenārsēde

18. maijs, 2011

Trešdien, 18. maijā, plkst. 15 notiks 52. RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences plenārsēde, kuras laikā RTU zinātņu prorektors Bruno Grasmanis sveiks labāko referātu autorus.

RTU Studentu zinātniskā un tehniskā konference universitātē notiek katru gadu, tradicionālais konferences norises laiks ir  aprīlis un maijs.

Konference studenti uzstājas ar akadēmiskā gada laikā sagatavotiem zinātniskiem referātiem un diskutē par pētījumu laikā gūtajām atziņām.

Šogad konferencē tika nolasīti vairāk nekā 900 referāti 44 sekcijās, informē RTU Studentu parlaments. Labāko darbu autorus katrā konferences sekcijā noteica žūrija.

Plenārsēdes dienaskārtība atrodama šeit.

Konferences mērķis ir iemācīt studentiem uzstāties, noformulēt pētījumu rezultātus, prezentēt tos klātienē, kā arī publicēt pētījumus studentu zinātnisko rakstu krājumā, kas RTU tiek izdots katru gadu.

RTU Informācijas centrs

18. maijs, 2011 plkst. 13:40