Notiek uzņemšana nepilna laika studijām RTU

29. jūlijs, 2010

No 2. līdz 7. augustam Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) notiks uzņemšana studijām nepilna laika (vakara un neklātienes) pamatstudiju programmās. RTU studentiem piedāvā, studējot neklātienē vai vakara nodaļā, apgūt vairāk nekā 30 aizraujošas inženierzinātņu programmas.

29.07.2010.

Dokumentus nepilna laika studijām pieņems Rīgā, Kaļķu ielā 1, RTU Lielajā aulā, no 2. līdz 6. augustam no plkst. 10 līdzi 17; 7. augustā –no plkst. 10 līdz 15, kā arī atbilstoši plānotajai studiju vietai – RTUfiliālēs Daugavpilī, Ventspilī, Liepājā.

Neklātienes studiju formas studentiem nodarbības un laboratorijas darbi notiek sestdienās. Konsultācijas, ieskaites un eksāmeni var tikt plānotiarī darba dienās.

Vakara studiju formas studentiem nodarbības notiek pirmdienās, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst. 18 līdz 21 (dažas nodarbības var tikt plānotas arī piektdienās un sestdienās).

Nepilna laika maksas studiju programmās studenti tiek ieskaitīti pēc tam, kad veikts studiju maksas maksājums par pirmo pusgadu. Studentiem nav nepieciešami Centralizēto eksāmenu sertifikāti un nav jākārto iestājpārbaudījumi.

Pilns studiju programmu saraksts.

RTU Informācijas centrs

29. jūlijs, 2010 plkst. 17:45