Notiek RTU ziemas uzņemšana

22. decembris, 2009

Līdz 2010. gada 29. janvārim notiek studentu ziemas uzņemšana vairākās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pamatstudiju un augstākā līmeņa studiju programmās pilna laika un nepilna laika studijām RTU.

28.12.2009.

Nepilna laika (neklātienes) studijām studenti RTU tiek uzņemtibakalaura profesionālo studiju programmās «Muitas un nodokļuadministrēšana» un «Uzņēmējdarbība un vadīšana».

Gan pilna (dienas), gan nepilna (neklātienes) laika studijāmstudenti tiek uzņemti gan bakalaura profesionālo studiju programmā«Nekustamā īpašuma pārvaldība», gan pirmā līmeņa profesionālāsaugstākās izglītības studiju programmā «Nekustamā īpašuma pārvaldība»(pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmā«Nekustamā īpašuma pārvaldība» reflektanti tiek uzņemti, sākot no4. janvāra).

Pilna laika studijām studenti tiek uzņemti maģistra akadēmiskajāsstudiju programmās «Uzņēmējdarbības finanses», «Uzņēmējdarbība unvadīšana» un «Arhitektūra», kā arī maģistra profesionālajās studijuprogrammās «Ekonomika», «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašumavadīšana», «Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana»,«Uzņēmējdarbība un vadīšana», «Tehniskā tulkošana». Reflektantiem ar inženierzinātņu bakalaura akadēmiskogrādu arhitektūrā tiek piedāvāta pilna laika profesionālā studijuprogramma «Arhitektūra».

Studenti ziemas uzņemšanā RTU tiek uzņemti studijām parpersonīgajiem līdzekļiem. Studiju maksas priekšapmaksa par 1. pusgadujāsamaksā līdz 2010. gada 31. janvārim.

Pieteikumus studijām pieņem RTU Uzņemšanas komisija Rīgā, Kaļķu ielā1–121, no pirmdienas līdz ceturtdienai, darba laiks no plkst. 9 līdz 12un no plkst. 13 līdz 17, piektdienās – no plkst. 10 līdz 15.

Studiju programmu apraksti meklējami RTU Studiju programmu meklētājā.

Papildu informācija: RTU Uzņemšanas komisijā.

RTU Informācijas centrs

Raksta pielikumi