Noslēgusies RTU studentu nometne
 «Step by Step: how to be the best of the best»

19. augusts, 2010

Trīs dienas no 13.–15. augustam 50 RTU studenti pulcējās RTU Karjeras centra un BEST-Riga rīkotajā nometnē Saldus novada «Juku dzirnavās», lai attīstītu savas sociālās prasmes starptautisku BEST treneru vadībā.

19.08.2010.

Studenti pavadīja jauku nedēļas nogali, apgūstot tādas prasmes kā komandas darbs, līderība, radošās domāšanas metodes, prezentācijas prasmes, laika plānošana un projektu vadība. Pasākumu īpašu padarīja tas, ka šajā nometnē RTU studentiem pirmoreiz bija pieejami starptautisko BEST (Board of European Students of Technology) organizācijas treneru pakalpojumi.

Papildus treniņu programmai studentiem bija iespēja iegūtās zināšanas pielietot arī praksē, risinot problēmsituācijas analīzes (Case Study) uzdevumu, piedaliotes uzņēmuma Linedata Servicesvadītajā lekcijā un diskutēt ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem – mūziķi un uzņēmuma vadītāju Guntaru Raču un basketbolistu un Latvijas basketbola savienības ģenerālsekretāru Edgaru Šnepu.

Papildus nometnes piedāvātajai programmai studentiem bija iespēja iepazīt citus aktīvākos un radošākos RTU studentus, tādējādi iegūstot jaunus un noderīgus kontaktus un, iespējams, arī jaunus draugus. To nodrošināja sociālā programma, patīkamā vide un pašu studentu aktivitāte. Kā pēc nometnes raksturoja viens no nometnes dalībniekiem Andris: «Ja man jāraksturo nometne, tad viens no vārdiem noteikti būtu SMAIDS».

BEST-Riga un RTU Karjeras centrs pateicas Sorosa fondam – Latvija, Linedata Services un www.labiedarbi.lv par nometnei sniegto atbalstu.

Ieskats nometnes norisē: www.stepbystep.lv.

Karjeras centrs

19. augusts, 2010 plkst. 11:53