Noslēdzies VIAA līdzfinansētais projekts mehānikas nozarē

2. augusts, 2016

Vasaras nogalē noslēdzās projekts «Student and Academic Staff Mobility within the EEA Grant Scholarship Activity (Mechanics)», kura ietvaros Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvjiem bija iespēja doties studiju vai pieredzes apmaiņas braucienos uz Islandes Universitāti, kā arī uzņemt pie sevis šīs universitātes pārstāvjus.

Projekta laikā pārstāve no Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Inga Ļašenko devās uz Islandes Universitāti, kurā sniedza prezentācijas par darbu RTU un biotekstilmateriālu attīstību mūsu universitātē, kā arī uzzināja par nozares aktualitātēm Islandē un guva iespēju iepazīties ar materiāltehnisko nodrošinājumu šāda veida studijām un pētniecībai. Divu nedēļu pieredzes apmaiņas laikā tika pārrunāta arī turpmākā institucionālā sadarbība, kā arī iespējas pieteikties kopīgiem projektiem pētniecības nozarē.

Lai iepazītos ar kolēģes gūto pieredzi, iespējams apmeklēt seminārus, kurā tiks sniegta informācija par Islandes Universitātē gūtajām zināšanām. Semināri notiks Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātē – 8. augustā plkst. 12.00 sāksies seminārs studentiem, bet 9. augustā plkst. 12.00 – seminārs akadēmiskā personāla pārstāvjiem.

Projektu EEZ/NFI/S/2015/006 «Student and Academic Staff Mobility within the EEA Grant Scholarship Activity (Mechanics)» līdzfinansē Valsts Izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Plašāku informāciju par projektiem, kas tika realizēti Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas finanšu instrumenta (NFI) ietvaros, iespējams iegūt VIAA mājaslapā.

2. augusts, 2016 plkst. 16:19