Noslēdzas projekts «Labā prakse»

21. septembris, 2010

Lai novērtētu vasaras praksē pavadīto laiku, uzzinātu studentu un prakses vadītāju viedokļus, kā arī ieskicētu nākamā gada ieceres, otrdien, 21. septembrī, plkst. 11 «Islande Hotel» 9. stāva restorānā notika projekta «Labā prakse» noslēguma pasākums.

21.09.2010.  Skatīt galeriju

Noslēguma pasākumā piedalījās studentu prakšu vadītāji uzņēmumos un studenti, kas dalījās pieredzē par praksē pavadīto laiku un iegūtajām zināšanām. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors Ivars Knēts novērtēja studentu vasaras praksē gūto pieredzi, Studentu parlamenta prezidents Artūrs Zeps stāstīja par vasaras prakšu specifiku un par studentu ieguvumiem, savukārt Hipotēku bankas valdes locekle Baiba Brigmane informēja par bankas, uzņēmumu un universitātes sadarbības modeli.

Jau ziņots, ka šovasar RTU un Hipotēku bankas vasaras prakšu projekta «Labā prakse» laikā 29 RTU inženierzinātņu studentiem jau otro gadu pēc kārtas bija iespēja veikt mēnesi ilgu mācību praksi Latvijas vadošajos uzņēmumos. Prakses vietas piedāvāja 19 uzņēmumi, to vidū tādi kā a/sS «Dzintars», SIA «Mircosoft Latvia», AS «SAF Tehnika» u. c.

Projekta mērķis ir popularizēt inženierzinātnes un veicināt studentu ieinteresētību un zināšanas izvēlētajā studiju jomā.

RTU Informācijas centrs

21. septembris, 2010 plkst. 9:43