Noskaidroti Swedbank stipendiju konkursa OPEN MIND laureāti

13. jūnijs, 2011

Noslēdzies 2010./2011. gada Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonda, 15 Latvijas augstskolu un Swedbank rīkotais stipendiju konkurss OPEN MIND. Astoņu laureātu vidū iekļuva divas RTU studentes – Būvniecības fakultātes 5. kursa studente Alīna Neščerecka un Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes 2. kursa studente Zane Bergmane.

Skatīt galeriju

Laureātu saraksts.

Alīna Neščerecka izstrādāja darbu «Dzeramā ūdens kvalitātes izmaiņas ūdens sadales sistēmā», un Zane Bergmane – «Pirmsskolu labiekārtojuma ilgtspēja un atbilstība bērnu individuālajām īpatnībām».

Astoņiem labāko pētniecības darbu autoriem tika piešķirtas lielās OPEN MIND stipendijas 500 latu vērtībā.

Par OPEN MIND stipendijām konkursa otrajā kārtā šogad kopumā sacentās50 studenti no 11 Latvijas augstskolām, izstrādājot pētnieciskos darbuspar sociāli nozīmīgām tēmām.

Stipendiju konkurss OPEN MIND ir unikāls, jo tajā iesaistīts rekordliels Latvijas augstskolu skaits – 15 augstskolas. Viens no svarīgākajiem darbu vērtēšanas kritērijiem bija tieši to praktiskā dimensija. Konkursa darbus vērtēja Lielā ekspertu komisija, kurā darbojās konkursā

Stipendiju konkursā OPEN MIND piedalījās pilna laika klātienes studenti (individuāli vai grupā), kuri 2010./2011. akadēmiskā gada rudens semestrī uzsāka studijas 2. – 4. kursā kādā no 15 Latvijas augstskolām. Dalību konkursa otrajā kārtā turpināja studenti no 11 Latvijas augstskolām, un par laureātiem kļuva piecu konkursā pārstāvēto augstskolu studenti.

RTU Informācijas centrs

13. jūnijs, 2011 plkst. 12:52