Noskaidroti 2008. gada valsts konkursa par labākajiem izlaiduma darbiem laureāti

24. novembris, 2008
Konkursam bija iesniegti 24 datorzinātņu studentu darbi no RTU, Latvijas Universitātes, Rīgas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Transporta un sakaru institūta un Vidzemes augstskolas.

Konkursa patroni ir izglītības un zinātnes ministre Tatjana Koķe, īpašu uzdevumu ministre elektroniskās pārvaldes lietās Signe Bāliņa, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas prezidents Imants Freibergs.

Konkursa uzvarētāji tiks sveikti 26. novembrī plkst. 16 konferences «Informācijas tehnoloģija: zinības un prakse» laikā Latvijas Universitātes Vēstures muzeja zālē, Raiņa bulvārī 19. Turpar visi interesenti varēs iepazīties ar labākajiem darbiem.

24. novembris, 2008 plkst. 10:42