Noskaidros SEB studentu līgas čempionus

19. marts, 2010

22. martā Rīgā, 49. vidusskolas sporta zālē, norisināsies SEB Studentu basketbola līgas «sešu fināls». Labākās komandas cīnīsies par 2009./2010. gada sezonas čempiona titulu. Regulārā sezona ir uzdevusi daudz jautājumus, uz kuriem atbildes tiks rastas nākamās nedēļas sākumā. Vai savus titulu aizstāvēs pagājušā gada čempioni «Turības» studenti? Vai finālā pēc salīdzinoši bālas regulārās sezonas atkal spēs iekļūt LU basketbolisti? Vai LLU spēs pārvarēt «lampu drudzi» un apliecināt savu spēku arī finālturnīrā? Varbūt RSU pārsteigs visus?

19.03.2010.

Trijās dienās tiks izspēlētas sešas spēles.

22. martā
1. spēlē plkst. 18 tiksies 3. vietas ieguvēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija ar 6. vietas ieguvēju Rīgas Stradiņa universitāti.
2. spēlē plkst. 20 tiksies 4. vietas ieguvēja Latvijas Universitāte ar 5. vietas ieguvēju Rīgas Tehnisko universitāti.

23. martā
1. spēlē plkst. 18 tiksies 1. vietas ieguvēja Biznesa augstskola Turība ar LU-RTU spēles uzvarētāju.
2. spēlē plkst. 20 tiksies 2. vietas ieguvēja Latvijas Lauksaimniecības universitāte ar LSPA-RSU spēles uzvarētāju.

24. martā
1. spēlē plkst. 18 spēle par 3. vietu.
2. spēlē plkst. 20 finālspēle.

Sīkāka informācija www.sbl.lv.

Informāciju sagatavoja «Sporta attīstības centrs» sadarbībā ar SEB Studentu Basketbola Līgu un Latvijas Basketbola Savienību.

19. marts, 2010 plkst. 13:16