Norisinās RTU 51. starptautiskā zinātniskā konference

13. oktobris, 2010

Par godu Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) 148. gadadienai no 11. līdz 15. oktobrim norisinās ikgadējā RTU
 51. Starptautiskā zinātniskā konference, kuras laikā zinātnieki interesentus iepazīstina ar jaunākajiem sasniegumiem dažādās zinātnes nozarēs Latvijā un ārzemēs.

13.10.2010.

Konference ir arī lieliska iespēja zinātniekiem, īpaši doktorantiem, publicēt veikto pētījumu rezultātus.

Konferences plenārsēde notiks 14. oktobrī plkst. 15 RTU Lielajā aulā,Rīgā, Kaļķu ielā 1. Tās laikā svinīgas uzrunas teiks plenārsēdes priekšsēdētāji - RTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts, un RTU zinātņu prorektors akadēmiķis Leonīds Ribickis, kā arī Izglītības un Zinātnes ministrijas valsts sekretārs Mareks Gruškevičs, LZA ģenerālsekretārs akadēmiķis Valdis Kampars un IZM Zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju departamenta direktore Irina Arhipova.

Priekšlasījumu «Inovācijas ilgtspējīgā enerģijas apgādē Eiropā – spēka elektronikas ietekme un nozīme» sniegs Āhenes Tehnoloģiskās universitātes Energoelektronikas un elektropiedziņas institūta direktors, E.ON Enerģētikas pētniecības centra direktors Rik W. De Doncker.

Plenārsēdes laikā tiks apbalvots arī «RTU Gada Jaunā zinātnieks 2010» un «RTU Gada zinātnieks 2010».

Plenārsēdes programma.

RTU
 51. starptautiskās zinātniskās konferences programma.

RTU Informācijas centrs

13. oktobris, 2010 plkst. 12:12