Ministru prezidents sveic RTU mācībspēkus par jauniešu sagatavošanu konkursam «Euroskills»

28. marts, 2019
Foto: Valsts izglītības attīstības aģentūra

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš pasniedza apbalvojumus Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta direktorei Danai Beļakovai un RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes Skaitļošanas centra vecākajam datorsistēmu un datortīklu administratoram Dagnim Zemturim par jauniešu sagatavošanu sekmīgai dalībai jauno profesionāļu konkursam «Euroskills 2018».

Ministru kabineta diplomus konkursa dalībniekiem – pavisam septiņiem jauniešiem un deviņiem viņu pedagogiem K. Kariņš pasniedza 27. martā.

Apbalvojumu piešķirti par konkursā «Euroskills 2018», kas norisinājās Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā no 2018. gada 26. līdz 28. septembrim, gūtajiem panākumiem. Modes dizaina un tehnoloģiju kategorijā Latvijas komanda – Elīna Skrindževska no Jelgavas Amatu vidusskolas un Laura Kreivina no Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas  – ieguva zelta medaļas. Komandu dalībai konkursā palīdzēja sagatavot D. Beļakova.

Jaunie profesionāļi informācijas un komunikācijas tehnoloģijās – Igors Būmanis no Rīgas Tehniskās koledžas un Ričards Trofimovs no Priekuļu tehnikuma – saņēma medaļu par izcilu sniegumu. Abus konkursam palīdzēja sagatavot D. Zemturis.

D. Beļakova un D. Zemturis konkursā piedalījās arī kā eksperti, kas vērtēja citu komandu sniegumu, kā arī pavadīja un atbalstīja Latvijas komandu konkursa laikā.

Papildu informācija

27.03.2019. MK Diplomu pasniegšanas ceremonija