Mačeratas Universitāte Itālijā aicina pētniekus pieteikties Marijas Kirī stipendijai

20. jūnijs, 2013

Mačeratas Universitāte aicina pētniekus pieteikties Marijas Kirī 1–2 gadu stipendijai pētījuma veikšanai Mačeratas Universitātē (Itālija).

Eiropas Savienības finansējuma modeļi (Intra-European Fellowships - IEF – un International Incoming Fellowship – IIF) ļauj labākajiem jaunajiem zinātniekiem no visas pasaules veikt pētījuma projektu kādā no Eiropas institūcijām.

Pieteikties aicināti pētnieki, kas ieguvuši doktora grādu vai ieguvuši vismaz četru gadu pilna laika pētnieka darba pieredzi pēc studiju pabeigšanas.

Svarīgi: nav iespējams pieteikties uz iestādi vai valsti, kurā pētnieks jau bijis rezidents vai strādājis vairāk nekā 12 mēnešus trīs gadus pirms pieteikuma iesniegšanas datuma.

Pētījumi var tikt jebkurā zinātnes un tehnoloģiju jomā, ko atbalsta Eiropas Savienība.

Sīkāka informācija par Marijas Kirī iniciatīvu un Mačeratas Universitāti.

Ja jūs esat ieinteresēti pieteikties šai stipendijai, lūdzu aizpildīt formu un nosūtīt to uz līdz 2013. gada 1. jūlijam.

Sīkāka informācija un pieteikuma forma.

20. jūnijs, 2013 plkst. 16:31