LSA aicina pieteikt kandidātus «Studentu gada balvai 2010»

3. janvāris, 2011

Latvijas Studentu apvienība (LSA) izsludina kandidātu pieteikšanu «Studentu gada balvas 2010» saņemšanai. Nominantu pieteikumi iesūtāmi līdz 2011. gada 6. janvāra plkst. 11.59, informē LSA.

03.01.2011.

Kandidātus nominācijām var izvirzīt gan augstskolu, gan fakultāšu studējošo pašpārvaldes, augstskolu rektori un vismaz desmit studenti. Nominantu pieteikumi iesūtāmi līdz 2011. gada 6. janvāra plkst. 11.59 nominācijās – «Gada Studējošo pašpārvalde», «Studentu lieta – taisna un cieta», «Gada studentu atbalstītājs», «Gada ķeza», «Gada debija», «Gada students», «Gada pētnieks», «Gada domnieks».

Pieteikumus ar norādi «Studentu gada balvai 2010» var sūtīt uz e-pastu lsa @ lsa.lv vai arī pa pastu uz adresi Brīvības ielā 39a–11, Rīga, LV-1010, vai piegādājot pieteikumu/-us birojā iepriekšminētajā adresē, iepriekš ziņojot vai pa tālruni 20222550.

Nominācijas izvērtēs LSA valdes noteikta kompetenta žūrija. Nomināciju pieteicēji lūgti rūpīgi iepazīties ar pasākuma nolikumu, kas atrodams LSA mājaslapā.

Studentu gada balvas ceremonija notiks 2011. gada 8. janvārī Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā (RSEBAA).

Studentu gada balva ir LSA tradicionāli rīkots pasākums, kurā īpaša uzmanība tiek pievērsta tām personām, organizācijām un notikumiem, kas gada laikā visvairāk ietekmējuši studentus, pievērsuši sev apkārtējo uzmanību ar konkrētu problēmu, vērā ņemamiem rezultātiem, akcijām un citām darbībām, kuras ir nozīmīgas ar savu vienreizību.

RTU Informācijas centrs

3. janvāris, 2011 plkst. 12:24