Lietuvas valdības stipendijas studijām, pētniecībai un vasaras kursiem Lietuvā

22. janvāris, 2014

Lietuvas Republikas Izglītības apmaiņas un atbalsta fonds piedāvā stipendijas studijām un pētniecībai Lietuvas augstskolās un dalībai lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos. Pieteikties var tikai Latvijas augstskolu studenti (izņemot pēdējā kursa studentus), pētnieki un mācībspēki.

2014./2015. akadēmiskajā gadā iespējams iegūt šādas stipendijas:

• stipendijas bakalaura, maģistra un doktora studijām visās studiju programmās, t. sk. Baltistikas studiju programmā. Vienas stipendijas ilgums – līdz 10 mēnešiem. Kopējais mēnešu skaits, kas paredzēti Latvijas studentiem, – 50;
  • stipendijas augstskolu mācībspēkiem un pētniekiem. Vienas personas vizītes maksimālais ilgums – 3 mēneši. Kopējais mēnešu skaits, kas paredzēti Latvijas pētniekiem, – 9;
  • trīs stipendijas dalībai lietuviešu valodas un kultūras vasaras kursos.

2014. gada vasarā iespējams piedalīties vienos no četriem piedāvātajiem lietuviešu valodas un kultūras kursiem, kas notiek:

• Klaipēdas Universitātē no 17. jūlija līdz 14. augustam;
  • Vītauta Dižā Kauņas universitātē no 21. jūlija līdz 16. augustam;
  • Viļņas Universitātē no 30. jūnija līdz 25. jūlijam;
  • Lietuvas Pedagoģiskajā universitātē no 5. līdz 27. augustam.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2014. gada 1. aprīlis.

Papildu informācija VIAA mājaslpā.

22. janvāris, 2014 plkst. 12:20