Līdz 19. jūlijam piesakies stipendijām «Topošais profesionālis»

1. jūlijs, 2013

Līdz 19. jūlijam topošie Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studenti, kuri nāk no maznodrošinātām vai trūcīgām ģimenēm un ir centīgi mācībās, var pieteikties stipendijām «Topošais profesionālis», ko piedāvā RTU Attīstības fonds sadarbībā ar Pētera Avena labdarības fondu «Paaudze», AS «RBSSKALS» un AS «Olainfarm».

Ikviens Latvijas vidējās izglītības iestāžu 12. klases skolēns, kurš nāk no trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes un ir sasniedzis izcilas sekmes, kā arī vēlas studēt RTU pamatstudiju programmas pirmajā kursā 2013./2014. studiju gadā, līdz 19. jūlijam ir aicināts pieteikties atbalsta stipendijai.

Divās konkursa atlases kārtās tiks izvēlēti 16 skolēni, kuri saņems ikmēneša stipendijas Ls 100 vērtībā visa pirmā studiju gada garumā. Stipendiju konkursa pirmajā kārtā pretendentiem jāiesniedz pieteikuma anketu, CV, izziņu, kas apliecina ģimenes materiālo statusu, sekmes apliecinošus dokumentus un motivācijas vēstuli, minot konkrētu RTU studiju programmu un nākotnes plānus pēc studiju beigām. Otrajā kārtā konkursa finālisti tiks aicināti uz klātienes intervijām.

Pretendentu sniegumu vērtēs konkursa izvērtēšanas komisija, kuru veido RTU Attīstības fonda, Pētera Avena labdarības fonda «Paaudze», AS «RBSSKALS» un AS «Olainfarm» pārstāvji, kā arī RTU zinātniskā un akadēmiskā personāla pārstāvji.

Sīkāka informācija par dalību konkursā pieejama RTU Attīstības fonda mājaslapā.

1. jūlijs, 2013 plkst. 16:59