Lēmums izveidot Inženierzinātņu vidusskolu ir attaisnojis cerības

10. maijs, 2018
RTU IZV žetonu vakars 2018. gada 2. martā. Foto: IZV

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierzinātņu vidusskolas (IZV) izveidošana ir attaisnojusi cerības, par to liecina skolēnu augstie mācību sasniegumi, uzsver RTU attīstības prorektors, RTU IZV valdes loceklis Artūrs Zeps. Par skolā triju gadu laikā paveikto 8. maijā raksta laikraksts «Neatkarīgā Rīta Avīze».

Pēc skolas beigšanas IZV skolēniem nav uzlikts pienākums studēt RTU, bet mācību laikā viņi tiek iesaistīti RTU, cieši sadarbojoties dažādās formās. Šāda pieeja ir nostrādājusi, jo daudzi skolēni par savu studiju vietu izvēlējušies tieši RTU, stāsta A. Zeps. Šogad skolai būs pirmais izlaidums, un absolventiem RTU radīta izcilības programma, piedāvājot īpaši pielāgotus individuālos plānus, kā arī nodrošinot iespēju studijas pabeigt ātrāk.

Viens no skolas pirmā gada absolventiem – Roberts Pavlovskis par studiju jomu izvēlējies ekonomiku. Viņš uzskata, ka RTU šajā jomā piedāvā plašas iespējas un apsver iespēju studēt tieši RTU. Roberts uzteic mācību vidi un klasesbiedrus, kā arī atzīst, ka brīvā laika pēc mācībām īsti nav – tas jāsadala starp kori, autoskolu, sportošanu, teātra izrādēm un vēl citām interesēm.

«Neatkarīgās Rīta Avīzes» 2018. gada 8. maija publikācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments