Latvijas vīriešu volejbola izlases kandidātu sarakstā iekļauti pieci sportisti no RTU komandām

15. maijs
.
.

Latvijas izlases galvenais treneris Avo Kēls nosaucis volejbolistus, uz kuru palīdzību viņš cer, gatavojoties Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīram. Starp izvēlētajiem četri ir volejbola komandas «RTU/Robežsardze» spēlētāji un viens RTU vīriešu volejbola Nacionālās līgas komandas pārstāvis.

No «RTU/Robežsardzes» Latvijas vīriešu izlases kandidātu sarakstā iekļauti Aleksandrs Avdejevs, Aivis Āboliņš, Ingars Ivanovs, Renārs Pauls Jansons, bet no RTU vīriešu volejbola Nacionālās līgas komandas - Aleksandrs Nasonovs. Kopumā A. Kēls paplašinātajā izlases kandidātu sarakstā iekļāvis 27 volejbolistus, ziņo Latvijas Volejbola federācija.

«Pēc jaunākajiem Latvijas valdības rīkojumiem ir jūtams, ka jūnijā varēsim sākt strādāt,» darba sākumu ieskicē valstsvienības galvenais treneris A. Kēls. «Visiem veselības jomā tagad ir grūtības, bet uzskatu, ka Latvija ir labi tikusi galā ar vīrusa krīzi, un valstī saslimšanas rādītāji ir vieni no labākajiem.»

Kvalifikācijas sacensības paredzētas no 15. augusta līdz 6. septembrim. Latvijas vīriešu izlases pretinieki D grupā cīņā par vietu finālturnīrā Spānijas, Moldovas un Kipras volejbolisti, pa cīņai ar katru no tiem aizvadot mājās un izbraukumā.

Plašāka informācija

Saistītie tagi:
Kopīgot rakstu

Universitāte

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

15. maijs plkst. 15:26

Līdzīgi raksti

Jaunumi

_