Latvijas vidusskolēniem ir iespēja pieteikties konkursam

29. aprīlis, 2009

Latvijas vidusskolēniem ir iespēja pieteikties konkursam «Inovatīvie prāti – Čehu balva jaunajiem eiropiešiem». Šis konkurss ir paredzēts vidusskolēniem no visas Eiropas un tas norisināsies jau otro reizi. Pirmajā konkursā piedalījās vairāk nekā 60 individuālo dalībnieku un grupu no 12 Eiropas valstīm, no kuriem balvu – 5000 eiro – četrās kategorijās saņēma skolēni no Austrijas, Itālijas, Rumānijas un Čehijas.

29.04.2009.

2009. gadā konkurss tiek rīkots sadarbībā ar Eiropas Savienīburadošuma un inovācijas gada ietvaros un paredzēts jauno eiropiešupiesaistīšanai tehniskajām zinātnēm un dabaszinātnēm. Tas ir Čehijas ieguldījumsEiropas centieniem piesaistīt jauniešu uzmanību izglītībai tehnisko zinātņu undabaszinātņu jomā, kā arī motivēt zinātniskai karjerai.

Šogad konkurss tiek rīkots 4 kategorijās:

• Informācijas un komunikāciju tehnoloģijas;
  • Veselība un dzīves kvalitāte;
  • Vide;
  • Produkti un tehnoloģiju inovācijas.

Konkursa pieteikumam sagatavotie darbi ir jāiesniedz līdz 2009. gada1. oktobrim. Katrā kategorijā 2009. gadā galvenā balva ir 5000 eiro.Pieteikumus konkursam lūdzam sūtīt organizatoriem.
Papildu informācija ir pieejama organizatoru mājaslapā.

29. aprīlis, 2009 plkst. 10:14