Latvijas Mākslas akadēmija aicina piedalīties Dizaina mesē

14. jūnijs, 2011

Trešdien, 15. jūnijā, Latvijas Mākslas akadēmijas Dizaina nodaļa aicina RTU studentus un mācībspēkus piedalīties Dizaina mesē, kurā dizaina diplomandi iepazīstinās ar savu dizaina darbu konceptu, atbildēs uz jautājumiem, dibinās kontaktus, diskutēs ar interesentiem.

Dizaina mese 15. jūnijā notiks no plkst. 14 līdz plkst. 18 Latvijas Mākslas akadēmijas Sporta zālē (1. stāvā, pa labi), Rīgā, Kalpaka bulvārī 13.

Mesē aicināti piedalīties arī uzņēmēji, citu augstskolu studenti un docētāji, žurnālisti, pašvaldību pārstāvji, rūpnieki, zinātnieki, profesionālas un sabiedriskas organizācijas, dizaina studiju reflektanti.

Piedaloties mesē, būs iespēja vienlaikus tikties ar visiem jaunajiem dizaineriem klātienē, uzzināt par viņu aktuālajiem projektiem un aicināt viņus uz sadarbību.

Latvijas Mākslas akadēmiju šogad absolvē 31 jauns dizaineris, katrs dizaina diplomands ir izstrādājis diplomdarbu. Latvijas Mākslas akadēmijas Sporta zālē ir iekārtota diplomdarbu izstāde. Jaunie dizaineri dizaina mesē katrs pie savas ekspozīcijas prezentēs savus diplomdarbus un dibinās kontaktus ar interesentiem.

«Mēs ticam, ka dizains ir ne tikai skaista forma un funkcija lietotājam, bet tas ir arī domāšanas veids, kas sniedz visiem vienlīdzīgas iespējas veidot kvalitatīvu dzīves telpu, saņemt produktus un pakalpojumus. Dizaineris pēta un atbild uz lietotāja, pasūtītāja un uzņēmēja vajadzībām, vēlmēm un sapņiem,» ziņo Latvijas Mākslas akadēmija.

Jau ziņots, ka RTU studenti un mācībspēki līdz šim ļoti sekmīgi sadarbojušies ar Latvijas Mākslas akadēmijas dizaineriem. Kopā īstenoti vairāki projekti. Tostarp kopīgi veidots arī viens no šā gada Mākslas akadēmijas diplomdarbiem – radiouztvērējs «Brioventa», kuru veidojis Mākslas akadēmijas industriālā dizaina diplomands Aleksandrs Bobrovs un RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes 5. kursa students Aleksandrs Dembo.

Dizaina meses organizatoru kontaktinformācija:
Jānis Gailītis,
Dizaina nodaļas projektu vadītājs