Latvijai vajadzīga mūsu mīlestība un ticība

17. novembris, 2009

«Ar valsti ir līdzīgi kā ar bērniem – visvairāk viņi ir jāmīl tad, kad viņi to vismazāk ir pelnījuši. Šobrīd Latvijai ļoti vajadzīga mūsu mīlestība, mūsu pacietība un ticība,» sveicot Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) saimi Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā, svinīgajā Senāta sēdē teica RTU Senāta priekšsēdētāja Māra Jure.

17.11.2009.  Skatīt galeriju

Par godu Latvijas Republikas Proklamēšanas 91. gadadienai, RTU 17. novembrī notika Senāta svinīgā sēde.

Vēlot priecīgus svētkus, 1918. gada notikumus savā uzrunā atcerējāsRTU rektors akadēmiķis Ivars Knēts, un ar priekšlasījumu «Rīga unLatvija 20. gadsimtā arhitekta skatījumā» uzstājās profesors JānisKrastiņš.

Par dažādiem sasniegumiem Senāta sēdes laikā I. Knēts pasniedza arī RTU Atzinības rakstus un apbalvojumus universitātes darbiniekiem.

RTU Studentu klubs bija sarūpējis Latvijas Republikas proklamēšanas91. gadadienai veltītu koncertu «Ja Tu man esi…», kurā uzstājās LatvijasNacionālās operas solisti Guntars Ruņģis, Nauris Puntulis un MiervaldisJenčs.

RTU Informācijas centrs18_novembris.jpg

17. novembris, 2009 plkst. 20:07