Laikraksts «Diena» informē par Bērnu un jauniešu univeristātes pirmajām nodarbībām

13. novembris, 2014

Kāpēc ļoti tīrs ūdens nav labs? Kāpēc nav iespējams paredzēt laikapstākļus ilgu laiku uz priekšu? Kā veidojas lietus, sniegs, krusa un migla? Šie ir tikai daži no jautājumiem, uz kuriem atbildes bērni var iegūt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Bērnu un jauniešu universitātes nodarbībās. Un galvenais - teoriju pārbaudīt arī praktiski eksperimentos. RTU šādu projektu uzskata par ilgtermiņa investīciju, ieinteresējot potenciālos studentus, ceturtdien vēsta laikraksts Diena. Lai veicinātu skolēnu zināšanas eksaktajos mācību priekšmetos un ieinteresētu savus potenciālos studentus, Rīgas Tehniskā universitāte izveidojusi speciālas nodarbības, uzsvaru liekot tieši uz pašu bērnu praktisku darbošanos.

13. novembris, 2014 plkst. 10:52