Kursi «Kustamā īpašuma vērtēšanas īpatnības un tirgus vērtības noteikšanas pamatnosacījumi»

27. oktobris, 2010

RTU Būvuzņēmējdarbības un īpašuma vērtēšanas, darījumu un apsaimniekošanas kompetences centrs piedāvā kvalifikācijas celšanas kursus «Kustamā īpašuma vērtēšanas īpatnības un tirgus vērtības noteikšanas pamatnosacījumi».

27.10.2010.

Programmā:

• Kustamais īpašums kā aizdevuma ķīla. Vērtēšanas pamatnoteikumi un pielietojums.
  • Kustamā īpašuma vērtību veidojošie faktori: konstrukcija, materiāli, izgatavošanas tehnoloģija.
  • Nolietojuma teorija: funkcionālā, fiziskā, ķīmiskā u. c. nolietojuma priekšnosacījumi.
  • Transportlīdzekļu, celtniecības tehnikas, lauksaimniecības tehnikas vērtēšanas pamatnoteikumi, metodes, specifika un tehnisko ekspertīžu metodika.
  • Vērtības analīze pēc pielietojuma, tās samazinošie un palielinošie faktori.
  • Vērtēšanas procedūra, juridiskais nodrošinājums, estētiskie faktori, dokumentācija.
  • Vērtēšanas kļūdas un to analīze.

Informācija kursantiem:

• Kursu apjoms: 24 akadēmiskās stundas.
  • Prognozētais nodarbību sākums: 23.11.2010.
  • Nodarbību laiks: otrdienās, ceturtdienās no plkst. 18–21.
  • Kursi notiek Rīgas Tehniskās universitātes telpās, Rīgā, Kaļķu ielā 1–317 a. auditorijā.
  • Pēc kursu sekmīgas pabeigšanas klausītājs saņem RTU Apliecību un sertifikātu.
  • Reģistrēšanās kursiem notiek no 2010. gada 1.–17. novembrim (tālr.: 67089845; fakss: 67089034, ).
  • Reģistrējoties, pretendentam nepieciešams iepazīties ar kursu programmu, uzņemšanas noteikumiem un līgumu, kas tiek noslēgts starp pretendentu un RTU Būvuzņēmējdarbības un īpašuma vērtēšanas, darījumu un apsaimniekošanas kompetences centru.
  • Kursu pretendents tiek ieskaitīts klausītāju sarakstā pēc kursu mācību maksas samaksas.

Reģistrēšanai nepieciešamie dokumenti:

• Pase, tās kopija;
  • 1 fotogrāfija – 3x4 cm;
  • Dzīves un darba gājums (CV), kā arī izglītības dokuments (diploms), tā kopija vai izziņa par studijām studējošiem.

Mācību maksa:
Dalības maksa: 150,- LVL bez PVN.
RTU studentiem – 10% atlaide.
RTU studiju programmu «Nekustamā īpašuma pārvaldība» un «Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma vadīšana» studentiem – 20% atlaide.

27. oktobris, 2010 plkst. 9:46