«Krastu mačā» spēkiem mērosies Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes komandas

15. augusts, 2018
RTU un LU komandas 2017. gada «Krastu mačā». Foto: RTU Sporta centrs

Sestdien, 18. augustā, plkst. 18.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) darbinieki piedalīsies diennakts basketbola turnīrā «Krastu mačs», kurā cīkstēsies ar Latvijas Universitātes (LU) komandu. Spēle notiks laukumā pie Kongresu nama.

RTU komandas sastāvs «Krastu mačā»:

• Egils Zvejnieks (Būvniecības inženierzinātņu fakultātes (BIF) Būvmateriālu laboratorijas vecākais laborants zinātniskajā darbā)
  • Sergejs Jurins (vecākais drošības speciālists)
  • Uldis Lencis (BIF Materiālu un konstrukciju institūta pētnieks)
  • Artis Celitāns (vecākais iepirkumu speciālists)
  • Tālis Juhna (zinātņu prorektors)
  • Eduards Grabovskis (Sporta centra pārstāvis)
  • Jānis Ozols – (Sporta centra pārstāvis)
  • Lauris Bērziņš – (Sporta centra pārstāvis)
  • Sandris Ručevskis (BIF Materiālu un konstrukciju institūta pētnieks)
  • Māris Umbraško (Lietotāju atbalsta centra datorsistēmu un datortīklu administrators)
  • Didzis Avišāns (Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes pētnieks)

«Krastu mačs», kurā Daugavas kreisā krasta pārstāvji cīnās pret labā krasta pārstāvjiem, šogad notiks jau devīto reizi. RTU komanda pārstāv Daugavas kreiso, bet LU – labo krastu. Šīs basketbola spēles ir viens no Rīgas svētku pasākumiem.

Ar sporta spēļu programmu var iepazīties www.krastspretkrastu.lv.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

15. augusts, 2018 plkst. 11:26