Konkurss «Reklaminators» aicina iesaistīties reklāmu veidošanā

26. aprīlis, 2011

Ceturtdien, 28. aprīlī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Inženierekonomikas un vadības fakultātes (IEVF) Studentu pašpārvalde (SP) atklās mārketinga ideju konkursu «Reklaminators», kura laikā ikvienu Latvijas iedzīvotāju aicinās sniegt mārketinga idejas un izstrādāt mārketinga produktus 17 Latvijas uzņēmumu un RTU struktūrvienību vajadzībām.

Konkursa atklāšana 28. aprīlī no plkst. 10 līdz plkst. 21 notiks i/c «Olimpia», Rīgā, Āzenes ielā 5, 2. stāvā. Konkurss norisināsies līdz 8. maijam.

Atklāšanas pasākumā interesenti varēs iepazīties ar konkursa uzdevumiem, tikties ar konkursa organizatoriem, vērot aktuālajiem mārketinga jautājumiem veltītus videomateriālus, smelties idejas uzdevumu izpildei, kā arī piedalīties kastinga aģentūras fotosesijā.

Mārketinga ideju konkursa «Reklaminators» uzdevumi 28. aprīlī tiks publicēti arī mājaslapās www.ievfsp.lv un www.failiem.lv/reklaminators. Katrs konkursa uzdevums ir izstrādāts kā neliels nolikums – tā veidošanā ir piedalījušies RTU studenti un uzņēmumu pārstāvji. Katram uzdevumam ir arī individuāls nodošanas laiks.

Paredzēts, ka konkursa uzdevumi pēc izpildīšanas iesniedzami vai nu elektroniski, augšupielādējot www.failiem.lv/reklaminators , vai arī nododot i/c «Olimpia» ideju lādē.

Visas konkursā iesniegtās idejas izvērtēs attiecīgo uzņēmumu un organizāciju pārstāvji.

Konkursa noslēguma pasākums, uzvarētāju paziņošana un apbalvošana notiks 19. maijā plkst. 16 i/c «Olimpija ». Labāko ideju autoriem balvā tiks piešķirtas apmaksātas prakses/darba vietas, fotokursi, dāvanu kartes Ls 200 vērtībā, bezmaksas mitināšanās RTU kopmītnēs, pusgada fitnesa kluba/baseina abonementi u. c.

Mārketinga ideju konkurss «Reklaminators» šogad norisināsies pirmo gadu. Konkursu organizē Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvalde. Konkursā piedalās «Pērkam Kopā», «Jaunais Rīgas teātris», SIA «Fresh one», SIA «Latviešu radio», «Accenta», «Forbes», «Mītava OPEN 2011», «Next praktiskie foto kursi», RTU Studentu klubs, RTU Karjeras centrs, MBA programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība», RTU Informācijas tehnoloģijas dienests, RTU Ķīpsalas peldbaseins, RTU Studentu parlaments, RTU Sporta klubs, RTU Dienesta viesnīcu daļa, RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments. Konkursu atbalsta i/c «Olimpia», SIA «Rabbit Casting», «failiem.lv», SIA «Bik Bok».

RTU Informācijas centrs

26. aprīlis, 2011 plkst. 16:04