Konkursā «Reklaminators» saņemta 141 ideja

2. jūnijs, 2011

Mārketinga ideju konkursā «Reklaminators» saņemta 141 atraktīva un inovatīva ideja 17 Latvijas uzņēmumu un Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) struktūrvienību uzdevumu risinājumiem.

Iesniegtās idejas ir dažādos formātos – 115 teksta faili, 33 fotogrāfijas, 13 video faili, 5 baneri, 2 prezentācijas un 1 audio fails, kas liecina par dalībnieku radošumu un inovatīvu domāšanu. Organizatori ir priecīgi par rezultātiem, jo konkurss tiek organizēts pirmo gadu. Visas konkursā iesniegtās idejas izvērtēs attiecīgo uzņēmumuun organizāciju pārstāvji.

Labāko un radošāko ideju autori saņems vērtīgas balvas: apmaksātas prakses/darba vietas, dalību foto kursos, dāvanu kartes Ls 200 vērtībā, bezmaksas mitināšanos RTU kopmītnēs, pusgada fitnesa kluba/baseina abonementus u. c. Tiks piešķirtas arī īpašas studentu sagatavotas nominācijas.

Atgādinām, ka 28. aprīlī i/c «Olimpia» tika atklāts mārketinga ideju konkurss «Reklaminators», kura laikā publicēti 17 Latvijas uzņēmumu un RTU struktūrvienību uzdevumi.

Konkursa noslēguma pasākums, uzvarētāju paziņošana un apbalvošana notiks 8. jūnijā plkst. 16 klubā «Kefīrs», A. Briāna ielā 9a. Uz noslēguma pasākumu aicināti visi interesanti.

Mārketinga ideju konkurss «Reklaminators» norisinās pirmo gadu. Konkursu organizē Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātes Studentu pašpārvalde. Konkursā piedalās «Pērkam Kopā», Jaunais Rīgas teātris, SIA «Fresh one», SIA «Latviešu radio», «Accenta», «Forbes», «Mītava OPEN 2011», «Next praktiskie foto kursi», RTU Studentu klubs, RTU Karjeras centrs, MBA programma «Inovācijas un uzņēmējdarbība», RTU Informācijas tehnoloģijas dienests, RTU Ķīpsalas peldbaseins, RTU Studentu parlaments, RTU Sporta klubs, RTU Dienesta viesnīcu daļa, RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments. Konkursu atbalsta i/c «Olimpia», SIA «Rabbit Casting», «failiem.lv», SIA«Bik Bok».

Papildu informācija:
Anete Aramina,