Konkursā «Ideju kauss 2010» dalību turpina 148 idejas!

24. augusts, 2010

Šodien, 24.  augustā, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā, tika atklāta inovatīvo biznesa ideju konkursa «Ideju kauss 2010» 2. kārta. Dalību biznesa plānu konkursā turpina 148 perspektīvākās un inovatīvās biznesa idejas. Kopumā šogad konkursam bija iesniegts rekordliels ideju skaits – 677.

24.08.2010.

Inovatīvo biznesa ideju konkursa «Ideju kauss 2010» 2. kārtas atklāšanas pasākumā piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, Rīgas Tehniskās universitātes rektors Ivars Knēts, projekta «Ideju kauss 2010» vadītājs Artūrs Zeps, SIA «Imprimatur Capital Baltics Ltd.» direktors, vērtēšanas komisijas eksperts Jānis Janevics, kā arī ar savu veiksmes stāstu biznesa sākšanā iepazīstināja iepriekšējā gada konkursa «Ideju kauss» finālists Pēteris Jurčenko.

No saņemtajām 2. kārtas dalībnieku idejām 98 ir saistītas ar jaunu inovatīvu produktu vai risinājumu ražošanu, 50 saistītas ar jaunu inovatīvu pakalpojumu sniegšanu. No tām 20 idejas saistītas ar informāciju komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu (IKT). Šā gada konkursa speciālajai nominācijai «EKO inovācijas ideja» šobrīd kvalificējas 31 ideja. Pārējo saņemto ideju spektrs ir ļoti plašs – sākot ar dažādu video pamācību veidošanu un beidzot ar elektroenerģijas ražošanu.

2. kārtas dalībniekiem šodien bija iespēja piedalīties biznesa plānu izstrādes seminārā, 25. augustā būs iespēja apmeklēt finanšu analīzes semināru, 26. augustā notiks seminārs par mārketingu,23. septembrī – par prezentācijas sniegšanu. Dalībniekiem tiks nodrošinātas arī mentoru konsultācijas, lai sagatavotu biznesa plānu un tā prezentāciju ekspertu žūrijai, kā to paredz «Ideju kauss 2010»nolikums.

Dalībniekiem, kas nav tikuši 2. kārtā, un pārējiem interesentiem būs iespēja vērot semināru tiešraides mājaslapā.

24. augusts, 2010 plkst. 17:51