Konference «ES līdzfinansējums kvalitatīvai mājokļu renovācijai»

17. septembris, 2010

23. septembrī Ekonomikas ministrija un Rīgas Tehniskā universitāte organizēja konferenci «Eiropas Savienības līdzfinansējums kvalitatīvai mājokļu renovācijai». Pasākums notika saistībā ar informatīvo kampaņu «Dzīvo siltāk».

23.09.2010.  Skatīt galeriju

Konferences mērķi – informēt par Eiropas Reģionāla attīstības fonda programmas «Daudzdzīvokļu māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi» īstenošanas gaitu Latvijā, veicināt dzīvokļu īpašnieku un uzņēmēju aktīvāku iesaistīšanos daudzdzīvokļu ēku renovācijā un ES atbalsta izmantošanā, kā arī vērst uzmanību uz dažādiem mājokļu renovācijas projektu īstenošanas aspektiem, piemēram, projekta kvalitatīvu sagatavošanu, būvnieka izvēli, labākiem tehniskiem risinājumiem u. c.

Konferences dalībniekiem bija iespēja piedalīties diskusijās par faktoriem, kas ietekmē daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas renovācijas procesa kvalitāti, uzzināja par finanšu avotiem mājokļu renovācijai, kāpēc nepieciešama apdrošināšana, par mājokļa renovācijas procesa būtībuun kvalitātes nosacījumiem. Konferences 2. daļā tika organizēta kontaktbirža, kurā ikvienam dalībniekam bija iespēja saņemt konsultācijasno nozares speciālistiem.

Konferences laikā tikā izsludināta konkurss «Labākais energoefektivitātes projekts». Tā mērķis – veicināt labās prakses piemērus ēku energoefektivitātes jomā, īstenojot energoefektīvu ēku (daudzdzīvokļu, sabiedrisko un vienģimeņu) būvniecības un renovācijas projektus.

Konference notika 23. septembrī no plkst. 10 līdz 15.30 Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Lielajā aulā.

Konferences darba kārtība.

17. septembris, 2010 plkst. 12:35