Kļūsti par AIESEC biedru un dodies apmaksātā vasaras praksē Vācijā

21. februāris, 2011

Pasaulē lielākā studentu un jauniešu organizācija AIESEC līdz ar biedru uzņemšanu Rīgas lokālajā komitejā līdz 24. februārim ir izsludinājusi pieteikšanos arī Vācijas vasaras prakšu programmā Business Contact.

Programma atvērta studentiem ar labām vācu valodas zināšanām, kas pabeiguši vismaz 2 semestrus ekonomikas, biznesa, inženierijas vai IT jomās un vēlas pavadīt aizraujošu vasaru studiju praksē kādā no Ziemeļvācijas uzņēmumiem Ķīlē, Flensburgā, Hamburgā, Brēmenē vai citur.

Projekts Business Contact ilgst divus mēnešus 2011. gada jūlijā un augustā, kopā pulcējot studentus no vairāk nekā 20 Austrumeiropas un Rietumāzijas AIESEC dalībvalstīm. Visi dalībnieki iziet apmaksātu menedžmenta vai tehnisko zinātņu praksi, Vācijas organizatori nodrošina dzīvesvietu un dažādas apmācības, kā arī organizē kopīgas kultūras aktivitātes. Dalība šajā programmā sniedz iespēju iepazīt Vācijas kultūru un biznesa vidi, strādāt starptautiskā komandā, attīstīt savas līdera, komunikācijas un prezentācijas prasmes, uzlabot vācu valodas zināšanas, kā arī pavadīt neaizmirstamu vasaru Ziemeļvācijā.

Plašāk par dalību starptautiskajā organizācijā AIESEC, prakses iespējām ārvalstīs, kā arī Vācijas vasaras prakšu iespējām iespējams uzzināt 24. februārī plkst. 16.30 Eiropas Mājā (Aspazijas bulvārī 28).

Vairāk informācijas AIESEC mājāslapā.

21. februāris, 2011 plkst. 13:46