Katoļu Akadēmiskais Ārzemnieku dienesta stipendijas

24. novembris, 2008
KAĀD ir katoļu organizācija Vācijā, kas jau 50 gadus piešķir stipendijas studijām  un pētījumiem kristīgiem studentiem un pētniekiem. Šobrīd 117 valstīs ir gandrīz 8000 studentu/pētnieku, kas saņēmuši KAĀD stipendiju. Stipendiātu un stipendiju pretendentu rīcībā ir plašs KAĀD partneru un kontaktu tīkls visā pasaulē.

Austrumeiropas programmas ietvaros divas reizes gadā (martā un septembrī) tiek piešķirtas stipendijas studijām, zinātniskās kvalifikācijas celšanai vai pētījumu projektiem. Interesenti var brīvi izvēlēties savu studiju/pētniecības vietu vācu akadēmiskajās augstskolās, pētījumu institūtos, arhīvos, klīnikās u.c. Specialitāšu ierobežojuma nav.

Iesniedzamie galvenie dokumenti (var būt nepieciešami vēl daži citi):

Pieteikuma veidlapa (nekavējoties nosūtīt KAĀD);
Pētījuma projekts (studiju, kvalifikācijas celšanas vai pētījuma mērķi);
Divu vietējās augstskolas docentu/profesoru ieteikumi;
Viena vācu docenta vai institūta ielūgums/apstiprinājums par personas izglītošanu, rūpēm par viņu;
Pretendenta apmeklētās baznīcas priestera ieteikums;
Dokuments, kas apliecina pietiekamas vācu valodas zināšanas.

Stipendijas ilgums ir 2 līdz 36 mēneši.

Stipendijas lielums ir no 540 līdz 1530 eiro mēnesī. Ceļa izdevumus uz Vāciju (turp un atpakaļ) un veselības apdrošināšanu sedz KAĀD.

Pieteikuma veidlapas un informāciju par Austrumeiropas programmu jebkurā laikā var pieprasīt pa e—pastu: vai tālr. +49 2289175833.

Sīkāka informācija mājaslapā.

Pieteikuma dokumenti jāiesniedz līdz 15. jūnijam/5. janvārim KAĀD partnerim, sīkāk mājaslapā.

Uzziņas un pieteikumu iesniegšana Latvijā pa e—pastu: .lv, tālr. 67213716.

24. novembris, 2008 plkst. 9:59