Karjeras nedēļā RTU viesosies Latvijas skolās

7. oktobris, 2016
Attēls no RTU Atvērto durvju dienas

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) šogad Karjeras nedēļā no 10. līdz 14. oktobrim ar skolēniem tiksies Talsos, Saldū, Alūksnē un Rīgā, popularizējot inženierzinātnes, skaidrojot un stāstot skolēniem par RTU deviņu fakultāšu studiju programmām un karjeras iespējām pēc augstskolas absolvēšanas.

11. oktobrī RTU apmeklēs Talsu novada skolas, ar skolēniem tiekoties Talsu Valsts ģimnāzijā, Talsu 2. vidusskolā, Valdemārpils vidusskolā, Rojas vidusskolā un Rīgā, Ķengaraga vidusskolā. 12. oktobrī paredzēts tikties ar Druvas vidusskolas un Saldus vidusskolas skolēniem, savukārt 13. oktobrī – ar Iļģuciema vidusskolas jauniešiem. Karjeras nedēļu 14. oktobrī RTU noslēgs, apmeklējot Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāziju.

Karjeras nedēļā RTU mērķis ir sniegt maksimāli visaptverošu informāciju par RTU fakultāšu studiju programmām, inženierzinātņu jomām un nozarēm, lai jaunieši gūtu priekšstatu par inženierzinātņu un augsto tehnoloģiju studijām un karjeras iespējām pēc tām.

Karjeras nedēļa ir ikgadējs pasākumu cikls, kurā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Šī gada Karjeras nedēļas tēma ir «ES BŪŠU darba tirgū», kas aicina iepazīt darba tirgu un tā daudzveidību. Karjeras nedēļu jau piekto gadu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar pašvaldību izglītības pārvaldēm. To atbalsta Eiropas Komisijas programmas Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkls «Euroguidance».

Vairāk par «Karjeras nedēļu 2016» iespējams uzzināt VIAA mājaslapā.

RTU Komunikācijas un mārketinga nodaļa

7. oktobris, 2016 plkst. 13:40