Kā zinātni pārvērst biznesā – 16. martā aicina izzināt veiksmīgus pieredzes stāstus

16. februāris
.
.

16. martā plkst. 14.45 Latvijas uzņēmēji un zinātnieki iepazīstinās ar savu pieredzi, kā zinātniskas idejas un pētījumus īstenot uzņēmējdarbības vidē. Seminārs «No universitātes uz industriju» notiks Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātnes un inovāciju centra zālē «The Moon», tajā aicināti piedalīties zinātnieki un uzņēmēji.

Semināra mērķis ir rosināt diskusijas uzņēmēju un zinātnieku vidū, šādā veidā veicinot sadarbību un motivējot zinātniekus savas zināšanas transformēt biznesa idejās. 

Seminārā ar savu pieredzi dalīsies AS «Sakret Holdings» padomes priekšsēdētājs Andris Vanags, SIA «Alternative Plants» līdzdibinātāja Anna Ramata-Stunda, SIA «Koffecco» konsultants un RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) vadošais pētnieks Andrejs Šiškins, kā arī SIA «Cellbox Labs» līdzdibinātājs Roberts Rimša. Atklājot semināru, klātesošos uzrunās arī projekta «Jauno pētnieku un pētniecības pārvaldības konkurētspējas paaugstināšana Latvijā» («Rising competitiveness of early stage researchers and research management in Latvia» – RISEus2; GA No 952347) koordinators, RTU MLĶF vadošais pētnieks Jānis Ločs. 

Lai piedalītos seminārā, lūgums reģistrēties Baltijas Biomateriālu ekselences centra (BBCE) mājaslapā. https://bbcentre.eu/event/riseus2-seminars-no-universitates-uz-industriju

Seminārs tiek organizēts RISEus2 projektā sadarbībā ar Latvijas Materiālu pētīšanas biedrību.

RISEus2 ir ES pētniecības un inovāciju programmas «Apvārsnis 2020» projekts, ko īsteno RTU Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrs sadarbībā ar starptautiski atzītām zinātniskām organizācijām no Šveices, Francijas un Vācijas. Tā mērķis ir vairot jauno zinātnieku kompetenci biomateriālu pētniecībā un izstrādē kaulaudu aizvietošanai un reģenerācijai. 

Kā zinātni pārvērst biznesā – 16. martā aicina izzināt veiksmīgus pieredzes stāstus

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

16. februāris plkst. 12:24

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi