Jelgavā norisināsies «Studentu diena»

3. novembris, 2009

Studentu dienas programma un aktivitāšu apraksts atrodams šeit.

03.11.2009.

Ceturtdien, 12. novembrī, Jelgavā jau 17. reizi norisināsies tradicionālā «Studentu diena» – lielākie  Latvijas studentu svētki, kuros pulcējas studenti no visas Latvijas.

Studentu dienas programmā šogad ir gan tradicionāli, gan pavisam jauni pasākumi: piemēram, Latvijas studējošās jaunatnes humora šovs – konkurss «C Vitamīns», kurā par jautru atmosfēru rūpēsies labākie Latvijas augstskolu humoristi, un «Zaļā nakts», kuras laikā visi interesenti varēs piedalīties interaktīvā vienas nakts piedzīvojumu nometnē kopā ar zinošiem un sabiedrībā pazīstamiem lektoriem, kā Sandijs Semjonovs, Anitra Tooma, Vents Zvaigzne un citiem, uzzinot daudz jauna par vides aizsardzību un zaļo dzīvesveidu. Dalībai «Zaļajā naktī» jau ir pieteikusies arī Rīgas tehniskās universitātes komanda, ziņo Latvijas Lauksaimniecības universitātes mājaslapa.

Kā katru gadu, arī šogad «Studentu diena» noslēgsies ar koncertu – Jelgavas Sporta hallē uz «SEB Studentu skatuves» 12. novembra vakarā kāps mūziķu grupas «LAIME PILNĪGA», «TĀTĀTĀ», GUSTAVO un IGO. Plaša izklaides programma paredzēta arī Jelgavas klubos.

«Studentu dienu 2009» organizē Latvijas Lauksaimniecības universitātes Studentu pašpārvalde ar Jelgavas domes, Latvijas Lauksaimniecības universitātes un SEB bankas atbalstu.

«Studentu dienu 2009» svētku sauklis skan: «Studentu gars – pāri visam!»

3. novembris, 2009 plkst. 14:25