Izstādē «Furniture & Design Isle 2023» būs iespēja apskatīt RTU dizaina studentu darbus

11. oktobris, 2023
.
.
.
RTU Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studentu un diplomandu darbi izstādē «Furniture & Design Isle» 2022. gadā. Foto no RTU arhīva

No 13. līdz 15. oktobrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks starptautiskā mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstāde «Furniture & Design Isle 2023». Tās laikā Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes Dizaina tehnoloģiju institūta (DTI) studentu un diplomandu darbi tiks vērtēti Latvijas Dizaineru savienības (LSD) konkursā «Dizaina arēna 2023». 

Konkursā būs iespējams aplūkot labākos profesionāļu, skolu un augstskolu konkursa darbus. Tos vērtēs trīs funkcionālo risinājumu jomās – lietu, vides un saziņas dizainā, kā arī  dizaina pētniecības kategorijā. 

RTU DTI izstādes stendā varēs aplūkot 22 dažādus dizaina produktus – apģērbu kolekcijas, mēbeles, interjera aksesuārus, dažādus dizaina pētniecības un interjera projektus, ko radījuši DTI studenti un diplomandi. Institūta prioritāte ir dizaina pētniecība un ilgtspējīga attīstība, nodrošinot inovatīvu dizaina produktu izstrādi un arvien jaunas tehnoloģijas materiālu ražošanā. 

«Furniture & Design Isle 2023» vienuviet būs aplūkojamas jaunākās mēbeļu, dizaina un gaismas ķermeņu kolekcijas no dažādām valstīm, kā arī oriģināli interjera elementi, kādus nav iespējams atrast veikalos. Pirmo reizi izstādē notiks starptautisks pasākums mākslas cienītājiem – «Art is Life». Tajā ar dažādos stilos un virzienos radītiem darbiem piedalīsies mākslinieki un tēlnieki no dažādām pasaules valstīm.

Vairāk informācijas par izstādi.

Vairāk informācijas par RTU Dizaina tehnoloģiju institūtu Facebook un Instagram.

Vairāk informācijas par DTI bakalauru studiju programmu «Materiālu tehnoloģija un dizains». 

Vairāk informācijas par DTI bakalauru studiju programmu «Apģērbu un tekstila tehnoloģija».

Izstādē «Furniture & Design Isle 2023» būs iespēja apskatīt RTU dizaina studentu darbus

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

11. oktobris, 2023 plkst. 9:00

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi