Izsludināts stipendiju konkurss Eiropas kosmosa aģentūras pētniecības centru stažieriem

15. septembris, 2010

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) ir izsludinājusi stipendiju konkursu, kurā aicina pieteikties pretendentus – doktorantus un jaunos zinātniekus, kas vēlas sešus mēnešus stažēties kādā no Eiropas kosmosa aģentūras pētniecības centriem. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 15. novembris plkst. 17.

15.09.2010.

Konkurss paredzēts Latvijas akreditēto augstskolu doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem. Eiropas kosmosa aģentūras (EKA) stipendiju būs iespējams saņemt 6 mēnešu stažēšanās periodā no 2011. gada janvāra līdz 2011. gada jūnijam.

Paredzēts, ka stažēšanās pēc pretendentu izvēles un pētījumu virziena notiks kādā no EKA pētniecības centriem – Eiropas Kosmosa pētniecības un tehnoloģiju centrā (ESTEC), Eiropas Kosmosa pētniecības institūtā (ESRIN), Eiropas Kosmosa operāciju centrā (ESOC) vai Eiropas Kosmosa astronomijas centrā (ESAC).

Konkursa nolikums un prasības pretendentiem skatīt IZM mājaslapā.

15. septembris, 2010 plkst. 9:13