Izsludināts radošs konkurss studentiem «Ēdam krāsaini, dzīvojam zaļi»

20. novembris, 2009

Lai pievērstu studentu uzmanību ēšanas paradumiem, Latvijas Augļkopju asociācija rīko konkursu studentiem «Ēdam krāsaini, dzīvojam zaļi», kas norisināsies no 23. novembra līdz 18. decembrim.

20.11.2009.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas augstskolas students,iesūtot tematam atbilstošus radošos darbus – foto, aprakstus, esejas,plakātus un citus oriģināldarbus, kas vērstu uzmanību uz uzturalietošanas ieradumiem sabiedrībā, kā arī mudinātu iekļaut savā uzturāvairāk ogu un augļu. Konkursā tiks vērtēta darba kvalitāte unatbilstība tematam, kā arī idejas oriģinalitāte.

Latvijas Augļkopju asociācija aicina publicēt darbus līdz15. decembrim portālā www.tavavieta.lv. Iesūtot tos konkursaorganizatoriem, jānorāda kontaktinformācija – vārds, uzvārds, adrese untālruņa numurs.

Balvā – vērtīgas balvas veselības stiprināšanai, kā arī iespēja saskatīt un atklāt būtiskas tendences studentu dzīvesveidā.

«Vairumam jauniešu studiju laikā attīstās neveselīgi ēšanasparadumi, kas rada dažādas veselības problēmas nākotnē. Laika unfinansu resursu trūkuma dēļ studentiem saistošs ir ātrās ēdināšanasuzņēmumu piedāvājums un to veiktie reklāmas pasākumi. Jauniešiemparasti studiju laikā izveidojas visspēcīgākā pieķeršanās noteiktāmproduktu grupām, un tā saglabājas visas dzīves garumā,» atzīst LatvijasAugļkopju asociācija.

RTU Informācijas centrs

20. novembris, 2009 plkst. 18:57