Izsludināts konkurss «Augļi un ogas multimedijos. Kas notiek Tavā šķīvī?»

21. oktobris, 2010

Latvijas Augļkopju asociācija izsludinājusi konkursu studentiem «Augļi un ogas multimedijos. Kas notiek Tavā šķīvī?», aicinot līdz 5. novembrim piedāvāt radošos darbus – animētas filmas scenāriju vai skici par svaigu augļu un ogu lietošanas svarīgumu uzturā.

21.10.2010.

Konkursā aicināts piedalīties ikviens Latvijas augstskolas vai koledžas students (vai studentu grupa), iesūtot radošos darbus – animētas filmas scenāriju vai skici par svaigu augļu un ogu lietošanas svarīgumu uzturā. «Aprakstiet, uzzīmējiet vai animējiet savas idejas un līdz 5. novembrim sūtiet uz konkurss @ augliveselibai.lv!» aicina Latvijas Augļkopju asociācija.

Labāko darbu autori tiks aicināti īstenot savas idejas dzīvē kinorežisora Edmunda Jansona vadītā multimediju meistarklasē «Augļi un ogas multimedijos» 26. novembrī, Rīgas Kino muzejā.

Meistarklases vadītājs kinorežisors, operators un mākslinieks Edmunds Jansons animācijā debitēja 1995. gadā ar filmu «Haikas», viņa jaunākā filma ir animēts mūzikls «Pavasaris Vārnu ielā» (2009) pēc J. Grīziņa darba «Vārnu ielas republika» motīviem. E. Jansona režisētās animācijas filmas piedalījušās un saņēmušas balvas filmu festivālos Latvijā un pasaulē.

Papildu informācija un konkursa nolikums mājaslapā.

Radošo konkursu studentiem rīko Latvijas Augļkopju asociācija, pasākumu finansiāli atbalsta Eiropas Savienība un LR Zemkopības ministrija.

RTU Informācijas centrs

21. oktobris, 2010 plkst. 9:20