Izsludināts funkcionālā dizaina konkurss «Dizaina tramplīns»

23. novembris, 2010

Vizuālās mākslas veicināšanas fonds sadarbībā ar vienu no lielākajiem ražošanas uzņēmumiem Latvijā – «SKONTO PLAN» izsludina funkcionālā dizaina konkursu Latvijas dizaineriem. Mākslinieki un inženieri, kā studenti, tā profesionāļi, tiek aicināti radīt Latvijai raksturīgus funkcionālā dizaina ideju risinājumus nerūsējošā tērauda ražojumiem.

23.11.2010.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 2011. gada 31. janvāris.

Ideju risinājumi nerūsējošā tērauda ražojumiem tiek meklēti, lai izveidotu ilgtermiņa sadarbību un attīstītu vien Latvijai raksturīgas dizaina formas.

Radot ideju unikālam, reāli izmantojamam nerūsējošā tērauda izstrādājumam, pastāv iespēja, ka uzņēmums «SKONTO PLAN» to īstenos dzīvē, nodrošinot tā ražošanu un izplatīšanu Latvijas un pasaules tirgū.

Kā sola konkursa organizatori, labākās idejas tiks iedzīvinātas «SKONTO PLAN» jaunajā rūpnīcā, kurā varēs ražot pilnīgi visu, ko vien iespējams izgatavot no alumīnija un nerūsējošā tērauda plāksnēm: no lāpstas līdz durvīm, no dakšiņas līdz virtuves iekārtai.

«Dizaina tramplīns» uzvarētāji saņems iespēju sadarboties ar «SKONTO PLAN» ilgtermiņā, kā arī motivējošas naudas balvas:
1. vietas ieguvējs Ls 3000
2. vietas ieguvējs Ls 2000
3. vietas ieguvējs Ls 1000

Konkursa nolikums.

Pieteikuma anketa.

Konkursa žūrijā darbojas arī RTU profesors «RTU Gada zinātnieks 2010» Jānis Vība. Viņš atzīst: «No divām sērkociņu kastītēm vienu Tu paņemsi rokās un izmantosi. Tieši dizains noteiks, kura tā būs. Labāko noteiks Pareto formula.»

RTU Informācijas centrs

23. novembris, 2010 plkst. 11:44