Izsludināta pieteikšanās «Open Mind» stipendijas konkursam

22. novembris, 2010

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds informē, ka no 15. novembra ir izsludināta studentu pieteikšanās «Open Mind» stipendijas konkursam.

17.11.2010.

Konkursā var piedalīties pilna laika 2.–4. kursa bakalauranti vai 1.–2. kursa maģistranti. Pieteikšanās termiņš – 2010. gada 15. decembris.

Konkursa nolikums, pieteikuma veidlapa, kalendārais plāns un pētniecības darbu tēmas iespējams lejuplādēt šeit.

Stipendijas konkursā var pieteikties studenti bez akadēmiskajiem parādiem.

Stipendiju konkurss «Open Mind» norisinās divās kārtās. Pirmā kārta notiek no 15. novembra līdz 15. decembrim, kad studentiem (individuāli vai grupā) ir jāizstrādā darba projekts un kopā ar pieteikuma anketu, CV, pieteikumu pētījumam un vadītāja parakstītu pētījuma plānu, pētnieciskā darba plānu un studenta fakultātes dekanātā apstiprinātu iepriekšējā studiju gada sekmju izrakstu ar vidējās svērtās atzīmes aprēķinu jāiesniedz, augšupielādējot open.lv vai savas augstskolas kontaktpersonai.

Konkursa otrā kārta norisināsies līdz pat 2011. gada maijam, un jūnijā notiks «Open Mind» stipendijas konkursa otrās kārtas svinīgais noslēgums, kad tiks paziņoti tie astoņi laimīgie studenti vai studentu grupas, kas saņems stipendiju 500 LVL apmērā. Taču, stipendiju 50 LVL apmērā saņems arī visi tie studenti vai studentu grupas, kas tiks izvirzīti otrajai kārtai.

Pirmās kārtas Stipendijas konkursā iesniegto pētniecības darbu vērtē katras augstākās izglītības iestādes Ekspertu komisija, pamatojoties uz noteiktiem kritērijiem. Otrās kārtas Stipendijas konkursā iesniegto pētniecības darbu vērtē Stipendijas komisija.

Stipendiju konkursā «Open Mind» iesaistītās augstskolas: Daugavpils Universitāte, Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvijas Universitāte, Liepājas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Banku augstskole, Biznesa augstskole Turība, Ekonomikas un kultūras augstskole, Rēzeknes Augstskole, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola, Ventspils Augstskola, Vidzemes Augstskola, Baltijas Starptautiskā akadēmija, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija.

Papildu informācija:

• RTU Fonda pārstāvis – Atis Pakrastiņš, tālr. 67089442, 26481999, e-pasts:
  • Projekta koordinatore – Olga Kučmasova, tālr. 29255021, e-pasts:
  • www.open.lv

22. novembris, 2010 plkst. 9:31