Izsludina ideju konkursu studentiem «Izveido savu Labjūtas zemi!»

8. februāris, 2012

Studenti tiek aicināti veidot komandas un izstrādāt attīstības plānu reāli eksistējošai teritorijai Latvijā, kurai konkursa organizatori, iedvesmojoties no labjūtas ekonomikas atziņām (angļu val. – happiness economics), piešķīruši poētisku nosaukumu – Labjūtas zeme.

Labjūtas Zemes attīstības plānam ir jābūt radošam, taču vienlaicīgi arī argumentētam un praktiski pielietojamam. Idejas Labjūtas Zemes attīstībai ir jāpiedāvā šādās jomās – cilvēki, telpa/vide un vara.

Ideju konkursā ir aicināta piedalīties personu grupa, kurā ietilptu vismaz četru dažādu zinātņu virzienu studenti – dabaszinātņu, matemātikas, inženierzinātņu, ekonomikas, ģeogrāfijas, politoloģijas, kultūras, tūrisma, sabiedrisko attiecību, žurnālistikas u.c. Konkursā var pieteikties 3. un 4. kursa studenti, maģistranti un doktoranti.

Idejas jāiesniedz līdz šā gada 5. aprīlim. Konkursa balvu fonds: 1. vieta – 2000 LVL, 2. vieta – 600 LVL, 3. vieta – 400 LVL.

21. februārī plkst. 14 notiks ideju konkursa informatīvais seminārs, kura laikā interesenti tiks iepazīstināti ar konkursa noteikumiem, kā arī labjūtas ekonomikas filozofiju. Plašāka informācija pieejama Vides risinājumu institūta mājaslapas sadaļā «Ideju konkurss».

RTU Informācijas centrs

8. februāris, 2012 plkst. 12:03