Iznākusi mācību grāmata «Power Electronics»

17. maijs, 2018

Klajā nākusi Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) profesora Ivara Raņķa mācību grāmata angļu valodā «Power Electronics», kas tapusi sadarbībā ar līdzautoriem – RTU EEF Industriālās elektronikas un elektrotehnikas vadošo pētnieku Jāni Zaķi un profesori Anastasiju Žiravecku.

Šis izdevums ir studentu iecienītās grāmatas «Energoelektronika» tulkojums. Tajā ir daudz ilustrāciju, uzdevumu risinājumu piemēru un paškontroles jautājumu.

Mācību grāmata paredzēta RTU bakalaura un maģistra studiju programmu «Elektrotehnoloģiju datorvadība» un «Enerģētika un elektrotehnika» studentiem energoelektronikas un elektroenerģijas elektronisko pārveidotāju teorētisko pamatu apgūšanai. Tā būs noderīga gan ārzemju, gan pašmāju studentiem, lai apgūtu terminoloģiju un teoriju par pusvadītāju elementiem un to lietojumu dažādās elektroenerģijas parametru pārveidošanas sistēmās angļu valodā.

Grāmatu izdevusi RTU Izdevniecība.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

17. maijs, 2018 plkst. 8:55