Iznākusi filma par karjeras veidošanu «Zaļais pipars»

3. maijs, 2011

Filmu vari redzēt šeit.

Filma «Zaļais pipars» par karjeras veidošanu tapa vairākus mēnešus, piedaloties Latvijas vadošajiem uzņēmējiem, mūziķiem, aktieriem un vadošajiem personāla speciālistiem. Filmas galvenais mērķis ir iedvesmotjauniešus sekot savam sapnim, kā arī sniegt padomus veiksmīgas karjerasveidošanā.

Filmas «Zaļais pipars» varoņi dalās veiksmes faktoros, kas ir bijuši izšķirošie viņu karjeras veidošanā, sniedz ieskatu pieprasītākajās kompetencēs, prasmēs un nākotnes perspektīvākajās nozarēs, kā arī sniedzvērtīgus padomus jauniešiem, kuri ir tikko uzsākuši vai tikai plāno savu karjeras ceļu.

Filmas galvenajās lomās:

• Andželika Berga, Swedbank personāla pārvaldes vadītāja;
  • Māris Gailis, uzņēmējs;
  • Daiga Ērgle, Airbaltic viceprezidente personāla jautājumos;
  • Māris Mihelsons, grupas «Prāta Vētra» dalībnieks;
  • Intars Rešetins, Dailes teātra aktieris;
  • Vitālijs Skrīvelis, Latvijas ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas valdes priekšsēdētājs.

Filmu «Zaļais pipars» ir paredzēts demonstrēt lielākajās Latvijas skolās un augstākās izglītības iestādēs.

RTU studentiem ir iespēja saņemt filmu, rakstot uz e-pasta adresi: .

RTU Karjeras centrs

3. maijs, 2011 plkst. 12:51